پرسش و پاسخ – کار با تگ Head در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – کار با تگ Head در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - کار با تگ Head در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با تگ Head در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با تگ Head در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

8 پرسش و پاسخ

  • خیر این تگ ها یکی نیستند.
   هِد یا Head یا سَر : میشه سره یک صفحه ی وب که تمام مواردی که مربوط به یک وبسایت می باشد از جمله (عنوان اون صفحه در مرورگرها،دستورات سی اس اس اون صفحه، دستورات جاوااسکریپت اون صفحه و..) در آن قرار میگیرد.
   ولی تگ های تیتر تگ هایی هستند که صرفا میان و تیتر بندی مطالب موجود در یک صفحه ی وب را مشخص میکنند.

  • بله ضروری می باشند.
   متاداده ها یا متاتگ ها یسری تگ هستند که میان و یکسری اطلاعات رو به صفحه ی وبمون اضافه میکنند برای کی!؟ برای مرورگرها و موتورهای جستجوگر که اونها بتونن خیلی راحت و بهتر به صفحه ی وب ما دسترسی داشته باشند.
   مثلا برای مرورگرها که بهتر سایت مارو در خودشون نمایش بدهند و برای موتورهای جستجوگر برای اینکه بهتر به سایت ما دسترسی داشته باشند. (مثال)

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.