پرسش و پاسخ – کار با آی فریم ها در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – کار با آی فریم ها در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - کار با آی فریم ها در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با آی فریم ها یا Iframes در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با آی فریم ها یا Iframes در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

فروشگاه فری لرن
دریافت PDF یا پرینت این مطلب

8 پرسش و پاسخ

  • Frame در لغت فِریم، خودمونی میشه قاب یا پنجره یا بطور کلی یه چیزی که بتونه یه چیز دیگه ای رو در درون خودش به نمایش درآورد.
   ما به راحتی میتونیم با استفاده از آی فریم یک صفحه وب یا یک سایت یا یک فایل (عکس،html و..) را در قالب یک فریم به نمایش دربیاوریم.
   لطفا برای مثال اینجا کلیک نمایید

  • ما با استفاده از صفت name یک نام برای آی فریم مشخص میکنیم سپس در صفت target موجود در تگ لینک ها نامی را که برای آی فریم تنظیم کرده بودیم را قرار میدهیم.
   برای مثال لطفا اینجا کلیک نمایید

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.