پرسش و پاسخ – نحوه ایجاد کلاس در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – نحوه ایجاد کلاس در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - نحوه ایجاد کلاس در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش نحوه ایجاد کلاس یا Class در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش نحوه ایجاد کلاس یا Class در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

6 پرسش و پاسخ

  • برای ایجاد کلاس در یک یا چندین تگ در HTML باید از صفت Class استفاده کرد، و همچنین برای فراخوانی اون کلاس در سی اس اس باید اول یک نقطه (.) گذاشته سپس نام کلاس را وارد کرده و در نهایت دستورات CSS را مینویسیم.
   لطفا برای مثال اینجا کلیک نمایید

 1. با سلام و وقت بخیر و سپاس از همراهی همیشگی شما
  لیستی از pseudo-classes و همچنین لیستی از pseudo-elements هارو معرفی میکنید؟(ترجیحا در قالب pdf باشند.)
  تشکر

  • با سلام و عرض ادب
   ان شاالله به زودی با شروع آموزش CSS تمامی این موارد بطور کامل آموزش داده خواهند شد ولی با توجه به اینکه هنوز آموزش شروع نشده، فایل PDF – شبه کلاس ها ( Pseudo Classes ) و شبه عناصر ( Pseudo Elements ) برای شما دوست عزیز تهیه شد.
   برای دانلود این PDF لطفا اینجا کلیک کنید.

   موفق باشید

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.