پرسش و پاسخ – نحوه استفاده از JavaScript در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – نحوه استفاده از JavaScript در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - نحوه استفاده از JavaScript در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش نحوه استفاده از JavaScript در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش نحوه استفاده از JavaScript در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

دریافت PDF یا پرینت این مطلب

8 پرسش و پاسخ

  • دستورات جاوا اسکریپت چه در قسمت Head و چه در قسمت Body یک صفحه ی HTML باشند مشکلی ندارند و اجرا می شوند.
   نحوه استفاده از دستورات جاوا اسکریپت در قسمت Head (مثال)
   نحوه استفاده از دستورات جاوا اسکریپت در قسمت Body (مثال)

  • در صورتی که مرورگر کاربر از دستورات جاوا اسکریپت پشتیبانی نکند ما با استفاده از تگ noscript میتونیم یک متن یا پیغامی را برای نمایش به کاربر تنظیم نماییم.
   برای مثال لطفا اینجا کلیک نمایید

  • خب در حالت عادی همونطور که میدونید ما میام و دستورات جاوا اسکریپت مون رو در قسمت Head و یا Body وارد مینماییم تموم شد رفت.
   ولی خب شاید تعداد دستورات من زیاد بشه و یا بطور کلی حجمشون بالا باشه اونوقت باید چکار کرد!
   در این مواقع ما میایم و تمامی دستوراتمون رو در یک فایل مجزا قرار میدهیم (فایلی که از نوع جاوا اسکریپت باشد) این فایل باید پسوند js. داشته باشد سپس به راحتی با یک خط کد میتونیم به این دستورات را به فایل HTML مون متصل نماییم.
   برای مثال اینجا کلیک نمایید

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.