پرسش و پاسخ – موجودیت ها یا Entities در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – موجودیت ها یا Entities در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - موجودیت ها یا Entities در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با موجودیت ها یا Entities در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با موجودیت ها یا Entities در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

دریافت PDF یا پرینت این مطلب

2 پرسش و پاسخ

    • موجودیت ها یا Entitie ها بطور کلی به کاراکترهایی که بتوانند کاراکترهای ذخیره شده در HTML را به نمایش درآورند گفته می شود.
      همونطور که میدونید اگه ما در محیط کدنویسی HTML (ادیتور) همچین چیزی بنویسیم (<p>–</p>) در خروجی یک تگ پاراگراف را مشاهده خواهیم کرد.
      ولی من میخوام این کدهایی که نوشتم همینجورم دقیقا در خروجی (در مرورگرها) نمایش داده شود پس باید از موجودیت ها استفاده کنم. (مثال)

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.