پرسش و پاسخ – قالب بندی متن ها در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – قالب بندی متن ها در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - قالب بندی متن ها در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – قالب بندی متن ها یا Text Formatting در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [قالب بندی متن ها یا Text Formatting در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

10 پرسش و پاسخ

 1. چرا وقتی من در ویرایشگر (نرم افزاری که باهاش داریم دستورات HTML) را مینویسیم، اینتر (Enter) میزنم که برم در سطر جدید بنویسیم ولی در خروجی و مرورگر نمیره به سطر جدید؟

  • تگ <strong> چیزی که درونش قرار میگیرد ینی داریم میگیم این متن دارای ارزش محتوایی است و برای ما مهمه (موتورهای جستجوگر بهش توجه میکنند)
   تگ <b> در ظاهر شبیه به تگ <strong> می باشد ولی این تگ هرچیزی درونش قرار بگیره هیچ ارزش محتوایی نداره و فقط فونتش کلفت و برجسته میشه.
   تگ <em> متنی که درونش قرار میگیره ینی داریم روی این متن تاکید میکنیم که موتورهای جستجوگر به این تگ توجه میکنند.
   تگ <i> در ظاهر باز شبیه به تگ <em> ولی این هیچ گونه تاکیدی بر متن ندارد و فقط متن رو شکسته یا ایتالیک میکنه.

  • بله میشه.
   همونطور که میدونید بصورت پیش فرض وقتی شما از تگ <mark> استفاده میکنید مرورگرها رنگ پس زمینش رو زرد میکنند ولی ما میخوایم با استفاده از CSS برای خودمون این تگ رو سفارشی کنیم.
   برای مثال لطفا اینجا کلیک نمایید

  • با سلام و عرض ادب
   خیلی خوشحالم و باعث افتخار بنده هس که سایتم مورد توجهتون قرار گرفته.
   امیدوارم که همواره موفق و سلامت باشید

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.