پرسش و پاسخ – قالب بندی متن ها در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – قالب بندی متن ها در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - قالب بندی متن ها در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – قالب بندی متن ها یا Text Formatting در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [قالب بندی متن ها یا Text Formatting در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

8 پرسش و پاسخ

 1. چرا وقتی من در ویرایشگر (نرم افزاری که باهاش داریم دستورات HTML) را مینویسیم، اینتر (Enter) میزنم که برم در سطر جدید بنویسیم ولی در خروجی و مرورگر نمیره به سطر جدید؟

  • تگ <strong> چیزی که درونش قرار میگیرد ینی داریم میگیم این متن دارای ارزش محتوایی است و برای ما مهمه (موتورهای جستجوگر بهش توجه میکنند)
   تگ <b> در ظاهر شبیه به تگ <strong> می باشد ولی این تگ هرچیزی درونش قرار بگیره هیچ ارزش محتوایی نداره و فقط فونتش کلفت و برجسته میشه.
   تگ <em> متنی که درونش قرار میگیره ینی داریم روی این متن تاکید میکنیم که موتورهای جستجوگر به این تگ توجه میکنند.
   تگ <i> در ظاهر باز شبیه به تگ <em> ولی این هیچ گونه تاکیدی بر متن ندارد و فقط متن رو شکسته یا ایتالیک میکنه.

  • بله میشه.
   همونطور که میدونید بصورت پیش فرض وقتی شما از تگ <mark> استفاده میکنید مرورگرها رنگ پس زمینش رو زرد میکنند ولی ما میخوایم با استفاده از CSS برای خودمون این تگ رو سفارشی کنیم.
   برای مثال لطفا اینجا کلیک نمایید

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.