پرسش و پاسخ – صفات یا Attributes در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – صفات یا Attributes در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - صفات یا Attributes در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با صفات یا Attributes در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با صفات یا Attributes در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

دریافت PDF یا پرینت این مطلب

15 پرسش و پاسخ

  • واجب که مثلا بخواهیم بگیم اگه این صفات نباشند تصویر نمایش داده نمی شود خیر.
   ولی همیشه سعی کنید در تصاویرتان از این صفات استفاده نمایید تا مرورگر بهتر بداند که این تصویر رو باید با چه اندازه ای نمایش دهد.

  • بله.
   وجود این صفت در تصاویر برای سئوی هرچه بهتر تصاویر و همچنین برای تعیین هویت یک تصویر برای موتورهای جستجوگر و همچنین برای مرورگرها ضروری می باشد.

  • بله، در اکثر تگ های HTML و هرکجا که بخواهید میشه از این صفت استفاده کرد.
   ولی همیشه سعی کنید کمتر از این صفت برای استایل دهی به تگ ها استفاده نمایید، سعی کنید همیشه یا یک فایل CSS مجزا داشته باشید و یا از دستورات سی اس اس در بین تگ Style که در بین تگ Head قرار میگیرد، استفاده نمایید.

  • بله
   یک تصویر صرفا زمانی نمایش داده می شود که آدرس محل فایل تصویر با استفاده از صفت src مشخص شده باشد، در غیراینصورت در خروجی هیچ تصویری نمایش داده نخواهد شد.

  • باسلام و عرض ادب
   قالب مورد نظر شما چیز خاصی ( یا عجیب غریبی ) نیست و به راحتی با استفاده از CSS و کمی جاوااسکریپت چاشنیش ، میشه هرکاری دوست دارید کنید.

   بطور کلی طراحی قالب برای وبلاگ ها ( مثه بلاگفا ، رُزبلاگ و … ) خیلی راحته و در حد ۳۰ تا ( کمی بیشتر یا کمتر ) تکه کد هست، یعنی شما به راحتی میتونید یه قالب وبلاگ طراحی کنید ولی باید به HTML و CSS تاحدودی که کارتون راه بیوفته مسلط باشید، اگه جاوااسکریپت هم بلد باشید خب بهتر و میتونید خلاقانه تر طراحی کنید.

   یعنی مهم اینه که شما HTML و CSS رو بلد باشید بعدش یه صفحه HTML ایجاد کنید و طرح تون ( از جمله باکس مطالب ، تصاویرشون ، تاریخ و نویسنده و.. ) و هرچیزی که هست شما جایگاشون رو باید با HTML و CSS طراحی کنید بعدش یه تکه کد اون وبلاگ ( حالا میتونه بلاگفا باشه یا دیگر سرویس دهنده های وبلاگ ) بهتون میده و کافیه اون تکه کد رو بزارید در جایگاهایی که طراحی کردید و تمام.
   اینم لیست کامل کدهای بلاگفا ( که باید بزارید در جایگاه های مشخص شده ) ( کلیک کنید )

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.