پرسش و پاسخ – ساختار یک فایل HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – ساختار یک فایل HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - ساختار یک فایل HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کامل ساختار یک فایل HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کامل ساختار یک فایل HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

Advertising
دریافت PDF یا پرینت این مطلب

8 پرسش و پاسخ

  • ضروری و واجب از این بابت که بخوایم بگیم اگه مثلا این دستور در یک فایل HTML نباشد اون فایل در مرورگرها نمایش داده نخواهد شد، خیر.
   بطور کلی دستور Doctype در یک صفحه ی وب، داره به مرورگرها میگه که مثلا من از نسخه ۴ HTML یا از نسخه ۵ استفاده میکنم و در نتیجه مرورگر اینجوری متوجه هست که شما از چه نسخه ای دارید استفاده میکنید و اونم سعی میکنه که صفحه وب شما را به بهترین نحو ممکن در خودش (مرورگر) نمایش دهد.
   حال اگه ما از دستور DOCTYPE html! در ابتدای یک صفحه ی HTML استفاده نماییم در واقع داره نشون میده که ما داریم از HTML5 استفاده میکنیم.
   پس بطور کلی یجورایی میشه گفت آره ضروری است و از لحاظ بهینه بودن پیشنهاد من اینه حتما و حتما همیشه از این دستور در ابتدای فایل HTML تون استفاده نمایید.

  • بله واجب است.
   وجود این تگ در هر یک از صفحات وب ضروری و واجب است، با استفاده از این تگ میتونیم عنوان اون صفحه رو در درون مرورگرها مشخص نماییم، لذا حواستون باشه همیشه از این تگ استفاده نمایید.
   وجود این تگ نیز برای موتورهای جستجوگر و بطور کلی از نظر سئوی وبسایت بسیار بسیار مهم و ضروری می باشد.

  • همه ی تگ ها نه.
   بعضی از تگ ها هستن که تنها هستن، یعنی فقط تگ شروع دارن و هیچ تگی برای بستن ندارند، مثله (IMG)..
   در غیراینصورت اگه یک تگ که دارای تگ پایانی است بله باید بلافاصله اون رو ببندیم تا مشکلی برای دیگر تگ های ما و بطور کلی برای وبسایتمون پیش نیاد.

  • بسته به نیاز شما داره، مثلا اگه بخواهید از HTML4 استفاده نمایید باید از دستورالعمل مخصوص HTML4 استفاده نمایید.
   ولی الان دیگه کسی دنبال HTML4 نمیره یا خیلی کم میرن، با وجود HTML5 و ویژگی های جدیدش پیشنهاد میکنم حتما از HTML5 استفاده نمایید.

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.