ابزار آنلاین – تولید کننده رنگ های HEX , RGB , HSL

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با ابزار آنلاین – تولید کننده رنگ های HEX , RGB , HSL با من همراه باشید.

ابزار آنلاین - تولید کننده رنگ های HEX , RGB , HSL

Free-Learn

شما دوستان عزیز و محترم میتوانید با استفاده از ابزار آنلاین تولید کننده رنگ های RGB , HEX  و HSL سایت آموزشی فری لرن ، به راحتی انواع رنگ های مورد علاقتون رو ایجاد / تولید نمایید و از آنها در طراحی هاتون استفاده نمایید.

روش کار این ابزار به اینصورت می باشد، که شما از ۲ روش میتونید بهش یک رنگ بدید و اونم برای شما مجموعه ای از رنگ های مرتبط با رنگ انتخابی شما را تولید میکند.

ابزار بصورت خودکار ۳ کد رنگ HEX,RGB,HSL را تولید میکند و شما میتوانید با کلیک برویابزار آنلاین - تولید کننده رنگ های HEX , RGB , HSLکد رنگ مورد نظر را در حافظه کپی نمایید و هرکجا که نیاز داشتید پیست ( Paste ) نمایید.

همچنین این ابزار یک لیست از Hue ( رنگ مایه ) یا ( مشخصه ای برای طبقه بندی رنگ بر مبنای هفت رنگ طیف نور مرئی : قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، نیلی، بنفش ) را از رنگ تولید شده توسط شما ایجاد میکند.

و همچنین یک لیست از Saturation ( میزان غلظت ) رنگ را نیز از رنگ تولید شده توسط شما ایجاد میکند که در صورت تمایل نیز میتوانید از کد رنگ های تولید شده در این جداول استفاده نمایید.

برای مشاهده ابزار آنلاین تولید کننده رنگ لطفا اینجا کلیک نمایید.

Free-Learn

Advertising
دریافت PDF یا پرینت این مطلب