این آموزش در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ آپدیت شده است.

پرسش و پاسخ – پاراگراف ها یا Paragraphs در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – پاراگراف ها یا Paragraphs در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - پاراگراف ها یا Paragraphs در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با پاراگراف ها یا Paragraphs در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با پاراگراف ها یا Paragraphs در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

دریافت PDF یا پرینت این مطلب

4 پرسش و پاسخ

  • چرا که نه، بله میشه.
   ولی پاراگراف همونطور که از اسمش هم مشخصه میتونه یک پاراگراف رو ایجاد کنه که به راحتی شما میتونید متنتون رو در بین این تگ قرار دهید.
   وقتی شما از تگ پاراگراف استفاده میکنید، مرورگرها میان و بصورت خودکار یک فضا یا فاصله ی مشخصی رو قبل و بعد از اون پاراگراف اضافه میکنند.

  • بله میشه.
   ولی خب، چون اکثر تگ های HTML یکسری تنظیمات بصورت پیش فرض برای خودشون در مرورگرها دارند، برای مثال همین تگ پاراگراف خودش بصورت پیش فرض مرورگرها یک فضای خالی رو قبل و بعدش ایجاد میکنند.
   پس به همین خاطر من پیشنهاد میکنم جدول ها یا لیست هارو لازم نیست درون تگ پاراگراف قرار دهید.

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.