پرسش و پاسخ – توضیحات یا Comments در HTML

سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان محترم سایت آموزشی فری لرن ، امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه. لطفا در ادامه با پرسش و پاسخ – توضیحات یا Comments در HTML با من همراه باشید.

پرسش و پاسخ - توضیحات یا Comments در HTML

Free-Learn

پرسش از شما، پاسخ از بنده تا جایی که بتونم و در توانم باشه، لطفا پرسش تان را فقط در رابطه با بخش مشخص شده ارسال نمایید تا نظم و ترتیب در بخش پرسش و پاسخ بخوبی رعایت شود.

برای مشاهده بخش – آموزش کار با توضیحات یا Comments در HTML لطفا اینجا کلیک نمایید. .

لطفا پرسشی که ارسال مینمایید فقط مربوط به بخش [آموزش کار با توضیحات یا Comments در HTML] باشد، در غیراینصورت پرسش شما تایید نخواهد شد.

Free-Learn

بنده خودم یکسری پرسش بهمراه پاسخ ارائه میدهم، امیدوارم که در بین پاسخ ها به جواب پرسش تان برسید ، ولی در صورتی که پرسش و پاسخ تان را در بین پرسش و پاسخ های زیر پیدا نکردید، لطفا حتما از طریق فرم زیر پرسش تان را ارسال نمایید.

Free-Learn

دریافت PDF یا پرینت این مطلب

4 پرسش و پاسخ

 1. من میخوام یک متن یا حالا هرچیزی رو در بین دستورات HTML بنویسم ولی آنها در مرورگرها نمایش داده نشوند؟ چجوری میشه اینکارو کرد؟

  • این رو بدونید، بطور کلی هر چیزی (متن،عکس و..) که در بین تگ کامنت یا < -- .. --!> قرار بگیرد تحت هیچ شرایطی در مرورگرها نمایش داده نمی شوند. پس اگر میخواهید حرفی صحبتی،نکته ای چیزی در بین دستورات HTML وارد نمایید آنها را در بین تگ توضیحات قرار دهید.
   برای مثال لطفا بروی این لینک کلیک نمایید.

  • سادست، شما به راحتی با استفاده از این تگ میتوانید بخش های مختلف سورس کد صفحه تون رو توضیح بدهید، مثلا اگه در جایی از فلان دستور استفاده کرده اید، با استفاده از این تگ میتوانید بنویسید که مثلا این کدها متعلق به فلان دستور می باشد و…
   بعد وقتی یک کاربر میخواد سورس کد شمارو نگاه کنه خیلی راحت در کمتر از چند لحظه متوجه میشه که آقا این کدها برای چیه یا فلان کدها برای چیه
   پس در نتیجه توضیحات یا کامنت در بین دستورات HTML برای خوانایی بیشتر سورس کدها می باشد.

پرسش تان را ارسال نمایید

لطفا متن پرسش تان را وارد نمایید.
لطفا نام تان را وارد نمایید.