سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان محترمم ، امیدوارم که حالتون خوب باشه، در این قسمت میخوام بهتون نشون بدم که چجوری از مطالب / آموزش های سایت فایل PDF بگیرید. در پایان هر مطلب یک دکمه سبز رنگ وجود دارد که با کلیک بروی آن شما میتونید از مطالب سایت ۲ خروجی داشته باشید :

  • پرینت / چاپ
  • فایل PDF

Free-Learn

پرینت / Print گرفتن

خب همونطور که از اسمشم مشخصه میتوان به راحتی اون مطلب / آموزش رو ازش پرینت ( Print ) بگیرید، در این حالت تمامی لینک های موجود در صفحه غیرفعال و غیرقابل کلیک می شوند.

فایل PDF

در این حالت میتوان از اون مطلب / آموزش خروجی PDF گرفت و به راحتی از آن PDF استفاده کرد، حال تفاوتی که این حالت با حالت Print داره اینه که در خروجی PDF ، لینک های موجود در آن مطلب فعال و قابل کلیک می باشند. در نتیجه شما در فایل PDF به راحتی با کلیک بروی هر یک از لینک های موجود در اون فایل / مطلب میتوانید به محتویات اون لینک دسترسی داشته باشید.

بفرض مثال : چیزی که خیلی میتونه در حالت PDF مهم باشه ، مثال های آنلاین هستند، یعنی شما به راحتی در فایل PDF اگر بروی دکمه ( امتحان کنید ) کلیک نمایید میتوانید به راحتی مثال ها را مشاهده نمایید، نه تنها مثال ها، بلکه هر لینکی که درون اون صفحه وجود داشته باشد به راحتی قابل مشاهده می باشد.

برای PDF گرفتن باید از مرورگر [ گوگل کروم / Google Chrome ] استفاده نمایید.

Free-Learn

ویدئوی آموزش نحوه PDF گرفتن ( در مرورگر گوگل کروم )